אודות

שלומי בן דור - משרד עורכי דין

שלומי בן דור - משרד עורכי דין

עו"ד שלומי בן דור הינו עו"ד פלילי אשר התגייס למשטרה בשנת 1997, כיהן בשורה ארוכה של תפקידי מפתח במשטרת ישראל. בין השאר שירת כבלש במפלג סמים, ראש צוות חקירות נוער וטוען המעצרים הראשון של מחוז ירושלים במשטרה. סיים את לימודיו המשפטיים בהצטיינות ב-2017 ובתקופת שירותו במשטרה נבחר בתואר "השוטר המצטיין" של מחוז ירושלים ובתואר "שוטר מצטיין" מטעם ראש העיר ירושלים. 

משפט פלילי

משרד עורכי דין שלומי בן דור מעניק ללקוחותיו מענה מקצועי ומקיף המכיר את התחום הפלילי משני צדי המתרס. תפיסה פנורמית זו מאפשרת לנו לתעל ולייעל את השירות ללקוח, לשרטט את האסטרטגיה הנכונה ביותר בהתאם לנסיבות ולגבש את הטקטיקות הנכונות להגשמתה. 

המשרד מתמחה בכל שלבי המשפט הפלילי לרבות חקירות, עדויות, כתבי אישום, הליכים פליליים, מו"מ לגיבוש הסדר טיעון, ליטיגציה בכל הערכאות והטריבונלים בישראל, מעצרים, בית משפט לנוער, ייעוץ שוטף, שינוי עילת סגירה, מחיקת רישום פלילי ומשטרתי ועוד. 

אנו מציגים מומחיות גבוהה בעבירות אלימות בספורט ועו"ד בן דור כיהן במשך שנים בתור החוקר האחראי על אצטדיון טדי (היכל הספורט הגדול ביותר בירושלים). 

כל תיק המונח לפתחנו עובר ניתוח מעמיק ומקיף של הנסיבות והראיות העומדות כנגד/לצד החשוד/הנאשם. המשרד דוגל בסטנדרטים גבוהים של שקיפות מול הלקוח. אנחנו גם מייעצים ארוכות לגבי הסיכויים והסיכונים שבהגעה להסדר טיעון וגם – כמובן – מתמחים בליטיגציה מלאה ומסורה במאבק על החפות בכל הערכאות והטריבונלים בישראל. 

תחומים נוספים

ייצוג שוטרים מול מח"ש

אנו מייצגים שוטרים ואנשי שירות הביטחון בהליכים משמעתיים ופליליים מול המחלקה לחקירות שוטרים.

תאונות, מחלות מקצוע ופוסט טראומה

משרד עורכי דין שלומי בן דור מפעיל מחלקה ייחודית של דיני נזיקין המייצגת שוטרים ואנשי שירותי הביטחון בתביעות הכרה מול קצין התגמולים במשרד הביטחון.

גלילה למעלה